Türk Bayrağı Türkiye'nin Her Yerine Kurumsal Ev Ofis Eşya Taşıma
Telefon

0(312) 332 16 96

Ofis Büro Nakliyat

Ofis Büro Nakliyat

Ofis Taşıma ve  Büro Taşımacılık

Nakliyat hizmetleri arasında en hassas çalışmalardan birisi olan ofis ve büro nakliyatı, büyük bir titizlikle yönetilmelidir. Firmaların tüm önemli belge ve dosyalarının da taşınacak eşyalar arasında bulunduğu düşünülürse, nakliyat şirketlerinin bu konuya titizlikle eğilmesi gerekmektedir.

Bu konuda kaliteli çalışanları ile müşterilerini hiçbir zaman mağdur etmeyen Destan Nakliyat, esnek çözümleriyle de dikkat çekmektedir. Bu zamana kadar birçok kurum ve iş yerinin ofis ve büro nakliyatına destek olan firma, uygun fiyatıyla da göz doldurmaktadır. Yüzde yüz müşteri memnuniyetine dayalı çalışmaları sayesinden adından sık sık söz ettiren Destan Nakliyat, aynı zamanda sigortalı taşımacılık yaptığı için de güven kazanmaktadır.

Ofis ve Büro Taşımacılığının Adımları

Ofis ve büro taşımacılığı oldukça hassas bir konu olması nedeniyle, önce sıkı bir plan yapılması gerekmektedir. Ekspertiz aracılığı ile incelenen eşyalar belirlenen adımlara göre taşındığı zaman herhangi bir sorun çıkmamaktadır.

Öncelikle ofisin ağırlıklı olarak mobilyalardan oluştuğu düşünülürse, kaliteli ve işinde uzman bir marangoza da ihtiyaç duyulacaktır. Alanında eğitimli marangozlarıyla bu sorunu da çözen Destan Nakliyat, taşınma işlemlerinden önce tüm masa ve dolapları demonte ederek numaralandırmaktadır. Bu eşyalar daha sonra taşınılacak konumda da tekrar kurulmaktadır.

Bir ofisin en önemli eşyalarından olan belgeler ve dosyalar da büyük bir özenle karton koliler içerisine konulmaktadır. Bu koliler de numaralandırılarak, karışıklığın önüne geçilmektedir. Eşyalar daha sonra kaliteli paketleme malzemeleri ile iyice ambalajlanır ve olası bir aksilik durumunda zarar görmeleri de engellenmiş olur.

Profesyonel Taşımacılıkta Destan Nakliyat’a Güvenin

Eşyaları büyük bir titizlikle taşıyan Ankara Nakliyat firması, nakliyat edilmek istenen konuma gelindiği zaman da eşyaları büyük bir titizlikle monte etmektedir. Planlamalar önceden yapıldığı için de taşınma hızlı ve güvenilir bir biçimde sonlandırılmaktadır.

Ofis ve büro nakliyatını profesyonelce gerçekleştiren firma, 17 yıllık deneyim ve tecrübesiyle müşterisinin her türlü ihtiyacına kaliteli çözüm önerileri sunmaktadır. Aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da insanların bütçesini zorlamayan Destan Nakliyat, taşınma hizmetlerini başarılı bir biçimde gerçekleştirmektedir. Ofis ve büronuzu taşımayı düşünüyorsanız mutlaka nakliye firması ile iletişime geçmelisiniz.