Tıkla AraTalep Formu

Müşteri Yorumları

Bazı Müşterilerimizden Gelen Yorumlar

Daha önce ne kadar evden eve nakliyat hizmeti aldıysam hepsiyle kavgalı ayrıldım Ankara destan nakliyat saatinde nakliye işlerine başladı ve zamanından tamamladı. Bence hizmet alırken en önemli hususlardan biri saatine sadık birini bulmaktı.ben buna çok önem veririm İşlerini çok temiz dikkatli yaptılar ve gerçekten saygılı insanlardı. Kesinlikle tavsiye ederim

Farklı bir şehirde olmama rağmen, ercan bey ve ekibi işlerini ehli bir biçimde zamanında bitifirler . İş ahlakı ve tecrübeye sahip bu ekibe her konuda güvenilebilir siniz. Sorumluluk katılarak yapılan babamın taşıması için ayrıca diğer ekip çalışanlarından ayrı teşekkür ederim.

Firma ile ofisimizi ankara cinah cad ayrancı kuzgun sok taşıdık firma ve çalışanlarından çok memnun kaldık ofis mobilyalarımızı kurulum konusundan kendilerine minnet ve saygılarımı iletiyorum.

Bir arkadaşımın tavsiyesiyle ankara şehir içi taşıma hizmeti veren destan nakliyat firmasına güven duyabilirsiniz.

Firma ile 2 yıldır 3 ayrı şehir içi taşıma yaptırdım ilkinden ufak tefek sorunlar oldu ama son iki taşımalarından ve Yapılan hizmetten memnun kaldım.müşteri olarak tavsiyesini taahhüt ederim.

Ekip sabah erken saatte işe başladı ve bütün gün çok hızlı bir şekilde çalışarak taşınma işlemini çok verimli ve başarılı bir şekilde tamamladı. Kendimizi çok rahat hissettik. Eşyalarımız çok ve detaylı idi.Son derece ilgiliydiler. Teşekkür ediyoruz. Adres : ANKARA İSTANBUL ESENYURT Ekip Başı : YILMAZ / tekin

2014 1 MAYIS GÜNÜNDEN ANKARA İZMİR TAŞIMAMIZ BİZE DESTEK ÇIKAN DESTAN NAKLİYAT YETKLİLERİNE TŞK EDİYORUM